دیوانگی منجمد الهام بخش سفر به نروژ است

محبوبیت فیلم " یخ زده " نه تنها به سود دفتری, کالاهای فروخته‌شده و صف‌های طولانی برای ملاقات شخصیت‌های " منجمد " در پارک‌های دیزنی منجر شده‌است. این فیلم همچنین طرفداران را تشویق می‌کند تا از نروژ دیدن کنند تا منظره‌ای را ببینند که اله‌ام بخش فیلم انیمیشن بوده‌است. او گفت که افزایش ترافیک در سال جاری در اسلو و شمال نروژ نشان می‌دهد که افزایش ترافیک بیشتر در اسلو و شمال نروژ مشاهده شده‌است. و خط تفریحی دیزنی برنامه سفر خود برای سفر به نروژ را برنامه‌ریزی می‌کند, یک شرکت تور دیگر که سفر به نروژ را اجرا می‌کند. با وجود اینکه سفره‌ای بیابانی هیچ ارتباط رسمی با فیلم ندارد, این فیلم به نظر می‌رسد بخش بزرگی از شهرت باشد. "

rrently که با خانواده‌اش در بارسلونا زندگی می‌کند می‌گوید که او و بچه‌هایش در حال برنامه‌ریزی سفر به نروژ هستند به دلیل "یخ زدن" - دیزنی در حال حاضر حرکت می‌کند.


منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


معجزه انقلاب مدرسه شاد سجاده فرش مسجد - قیمت فرش سجاده ای - فرش نمازخانه ای - فرش محرابی بنگاه معاملات ملکی و آژانس مسکن TXT & MOA مدرسه پر نشاط فروش محصولات چرم طبیعی کیف و کفش دست دوز علم و سازه دکوراسیون مبلمان و سوریس خواب منزل