جان مک کین برای اجتناب از پرسش‌هایی درباره دونالد ترامپ تلاش می‌کند

خانم مک کین به دامپزشکان اصرار کرد که از او دست بکشند. " جان مک کین " نا امید کننده: " جان مک کین شکست‌خورده " سعی کرد هر گونه سوالی را که دونالد ترامپ در طی میزگردی در روز پنج شنبه برگزار کرد, رد کند. اما تلاش‌های او به سرعت در حال سقوط به یک نمونه از تبادل سناتور آریزونا با گزارشگران بود: سوال: آیا اکنون بااعتماد به نفس بیشتری در انتخابات ریاست‌جمهوری آقای مک کین وجود دارد: چی بهت گفتم? … خیلی متشکرم. آیا درباره سربازان قدیمی سوال دارید? آیا درباره سربازان قدیمی سوال دارید? سوال: حالا که او یک تیم جدید دارد? مک کین: آیا درباره سربازان قدیمی سوال دارید? این سوال من برای شما بود, چون این یک سرباز قدیمی است که از گفتن نام دونالد ترامپ در یک میزگرد امنیت ملی در فونیکس, آریزونا خودداری کرد, اما نتوانست از گروهی از سربازان قدیمی که آماده تحویل امضا به دفتر خود هستند خودداری کنند و از او بخواهند که ترامپ را محکوم کند. " عکس‌العمل من این است که از آن‌ها می‌خواهم که هیلاری کلینتون را محکوم کنند, خانواده‌های آمریکایی شجاع که در بنغازی کشته شدند … من از آن‌ها می‌خواهم که هیلاری کلینتون را محکوم کنند. او به عنوان وزیر امور خارجه و بخشی از دولت اوباما در مورد پیامدهای مصیبت‌بار رهبری اوباما و خدمت او به عنوان وزیر امور خارجه, که یک فاجعه بوده‌است, از آن‌ها حمایت می‌کند. " سناتور در میان یک مبارزه سخت در انتخابات است که در آن دیدگاه‌های او در مورد رقابت ریاست‌جمهوری به یک مساله برتر تبدیل شده‌است.

منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ سعید رسولی هر چی که بخوای هست تجهيزات پزشکي و زيبايي پکیج های نامحدود Sheri انجمن دانشجویان رشته های مهندسی ایران دانستنی های نوت بوک امداد خودرو، حمل خودرو، جرثقیل، کفی، خودروبر در کرج و اطراف خدمات بهينه سازي و سئو در کرج اعتقادی مذهبی