شبکه اجتماعی : عنکبوت‌ها زن نقش‌های جنگجو و یا Nanny را در پیش گرفته‌اند .

محققان و دانشمندان یافته‌های جدید نشان می‌دهند که چگونه تفاوت در شخصیت می‌تواند به تقسیم کار در گونه‌ها کمک کند، محققان به دنبال خبره‌ای علمی بالا که مستقیماً به inbox.Ants، زنبورها، زنبورها، موریانه‌ها و دیگر ات اجتماعی که اغلب به طبقات تخصصی تقسیم می‌شوند، روشن می‌کنند. این طبقات ممکن است شامل کارگران و سربازان عقیم و همچنین ملکه‌ها و نرها باشد. یک عنکبوت اجتماعی، Anelosimus studiosus.Judy GhallagherResearchers، عنکبوت comb (Anelosimus studiosus) را بررسی کرد که می‌تواند در سراسر آمریکا، از نیوانگلند تا شمال آرژانتین پیدا شود. این عنکبوت‌ها، colonies تشکیل می‌دهند، با هم شکار می‌کنند و تاره‌ای آن‌ها را به اشتراک می‌گذارند و دانشمندان prey.The اشاره کرده‌اند که دو نوع عنکبوت ماده در این گونه وجود دارد: ن خشن و تحقیقات females.Past docile نشان داده‌اند که ن مهاجم به احتمال بیشتری از ن مطیع برای حمله به طعمه و مهاجمان استفاده می‌کنند. رایت گفت: " اگر چه ن مطیع و مطیع، در شکار شکار، خیلی زیاد مشارکت می‌کنند، عنکبوت‌های تهاجمی به دام می‌افتند و ۶۰ کلنی آزمایشگاهی تشکیل داده‌اند که هر کدام از آن‌ها دو برابر ن مطیع را در ثبت شکار کریکت به اشتراک می‌گذارند. آن‌ها همچنین webs را ساخته بودند که طعمه کریکت در حدود دو سوم بیشتر از تاره‌ای ساخته‌شده توسط ن مطیع را حفظ کرده بودند. علاوه بر آن، در colonies، ن پرخاشگر توری را تعمیر کردند، به شکار بالقوه حمله کردند و از آن‌ها در برابر عنکبوت funnel invasive (Barronopsis texana) تقریباً سه برابر بیشتر از females.But مطیع و به طور انفرادی دفاع کردند، زاد و ولد که توسط ن docile پرورش داده می‌شد دو برابر بزرگ‌تر از عنکبوت‌های جوان بود که توسط agg پرورش داده می‌شدند.

ressive زن. رایت گفت: " در colonies، ن مطیع این سه بار بیشتر از ن پرخاشگر، با محافظت از موارد تخم‌مرغ، ساکن در خوشه‌های زاد و ولد یا regurgitating برای تغذیه بچه‌ها، از آن‌ها مراقبت می‌کردند. چویی، علوم زنده این مقاله‌ای است که در اصل در علوم زنده منتشر شد. تمام داستان را در اینجا بخوانید. از ما @ livescience، فیسبوک گوگل پیروی کنید. گالری: Spooky SpidersThe ۱۲ Weirdest حیوان شناس: Spiders hatched از وب TowersCopyright ۲۰۱۴ LiveScience یک شرکت TechMediaNetwork. همه حقوق محفوظ است. این مطالب ممکن است منتشر، پخش، بازنویسی یا پخش نشده باشند.


منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها


مرجع دانلود کتاب های گوناگون محسنیون ۱۱۰ خرید و فروش انواع ضایعات اهن در تهران music بیسیک برنامه سالانه md gamer مطبوعات آبادان Capitol slime cute