Endometriosis  بیمار  با  عملیات  لغو  شده  به  دلیل  of  دست و پنجه نرم می‌کنند

برای سال‌ها , الکساندرا Clem با درد شکستگی لگن , میگرن و یک چرخه قاعدگی شدید درگیر شد بدون آنکه درک کند که چرا . Clem در ایمیلی گفت : " پس از اینکه جراحی من لغو شد , بسیاری از افراد مثل من احساس نمی‌کنند که این عمل اختیاری است . براساس گزارش دفتر وزارت بهداشت جهانی , " و تعداد بیشماری از ن در ایالات‌متحده برای درمان endometriosis برنامه‌ریزی کرده‌اند که به دلیل پوشش coronavirus pandemic.Full of coronavirus یک بیماری تولید مثلی است که باعث رشد رحم در خارج از آن و در مناطق دیگر بدن از جمله لوله‌های fallopian , مثانه و روده می‌شود . دکتر , Hopkins , یک متخصص غدد در نیویورک , گفت : " این درد به گونه‌ای منحصر

جراحی ترمیمی در دانشگاه کارولینای شمالی در بسیاری از ایالت‌ها به تعویق افتاده‌است تا به بیمارستان‌ها در رسیدگی به نفوذ بیماران coronavirus کمک کند . اما کری گفت که بسیاری از رونده‌ای انتخابی , شامل بسیاری از عملیات‌های life , از جمله بسیاری از عملیات‌های gynecologic هستند و من فکر می‌کنم که هیچ یک از ما پاسخ درستی نداریم . " او said.For Gabrielle , 35 ساله , مبارزه‌ای است که برای بیش از 15 سال جنگیده‌است . Bynum گفت که او از زمانی که یک نوجوان بود , با علائم , از جمله درد شدید شکمی , دست و پنجه نرم می‌کرد . او گفت : " برای او چهار سال طول کشید تا تشخیص داده شود و درمان را شروع کند " و بخشی از شما را که همیشه احساس می‌کنید قرار است شما را به یک زن تبدیل کند و یا به یک مادر تبدیل کند , از دست خواهید داد . شما خودتان را از دست می‌دهید ." به خاطر her , Bynum , که در نیوجرسی زندگی می‌کند , قرار بود روز 5 ماه مه hysterectomy داشته باشد . دکتر کتی Huang

تا زمانی که پزشکان احساس بهتری نسبت به زمانی که ممکن است بتوانند شروع به انجام عملیات کنند , احساس بهتری داشته باشند . هوانگ گفت که به سختی به بیماران یک تاریخ می‌دهد , چون there's زمانی که بیماری همه‌گیر " control.Gett " تشخیص داده شود می‌تواند به طور متوسط 10 سال طول بکشد , و این می‌تواند تلفات ذهنی , عاطفی و فیزیکی زیادی را به همراه داشته باشد . اگر درمان به تاخیر افتاده باشد , وضعیت می‌تواند حتی بیشتر شود و لغو شود و لغو شود , " Bynum said.She " به کسانی که در شرایط مشابهی بسر می‌برند , توصیه کرد که اگر احساس شکست کنید , احساس ناراحتی کنید و احساس ناراحتی کنید . بسیار

منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Mark پژوهش سرای دانش آموزی امام خمینی(ره) تفت ;کار و فناوري 703 مسير سبز فروشگاه آوین پک تجهیزات آشپزخانه صنعتی آیریس رسانه یک متولد ماه مهر چه زود اومدی پیامبر کوچک tarfand4you